Michal Ozogán Blog exjedničkáře bez vyhlídky na praktický život
Michal Ozogán

Peklo módního pekla

Peklo módního pekla

Jako módní ignorant a tragický reprezentátor sice na podobné skopičiny narážím velmi zřídka kdy, ale když se tak stane, rozpálím se tak, že by se na mě dala smažit vajíčka. Je to jedna z věcí, jedno z tajemství vesmíru, které nikdy neodhalím – proč to proboha lidi tolik bere???

Tihle panáčci a panáčcice z módního pekla a podobných grup mají velmi podivuhodný dar. Nejspíše do nich vstoupil duch samotné matky Tezery, protože jak moc se starají o štěstí druhých lidí je opravdu neuvěřitelné. Zasloužili by si, aby jim sám Miloš předal řád Zlatého Bechera. Jaký by to byl svět krásné místo, kdyby k nám všem dorazila jejich světová moudrost. Kdyby se všichni oblékali podle nich. Kdyby si při pohledu na některé jedince nechtěli vydloubat oči a uřezat uši ze strachu, aby se u nich nevyvinul ultrazvuk.

Co měl praotec Čech na nohách?

A je tady i aféra, která se v našich končinách táhne snad už od praotce Čecha. Aféra větší, než kde Kalousek bere ve sněmovně chlast, aféra větší než kolik dá Gott za vítězství ve Slavíku. Ano, mluvím o ponožkách v sandálech, které jsou mnohými pekelníky pokládány za ryze český vynález. PANE BOŽE. Vždyť to je snad ještě horší než hádka o to, kterým koncem se loupe banán. No tak to prostě někomu vyhovuje. Někdo to rád od stopky někdo od špičky a každý má svůj důvod (správně je samozřejmě od stopky, ale o tom jindy…). Mě opravdu nezajímá, co si o tom myslí nějaká banda intošů, co se nadýchala výparů při manikůře a teď do světa ventiluje návod, jak se má každý oblékat.

Josef_Mathauser_-_Praotec_Čech_na_hoře_Říp

Nosil praotec Čech ponožky v sandálech? To se asi nikdy nedozvíme…

A ještě ty aféry celebritek. Kdybych chtěl zvracet, tak si dám ten jogurt, co jsem zapomenul v ledničce. Jak to všichni tak řeší, co si kdo oblékne a komu vyletí prso z výstřihu. Já být celebrita, tak se snad obleču do pytle brambor a vytřu všem těm rádoby módním odborníkům zrak. A lidi jim to ještě baští. Vždycky, když slyším, že Blesk jsou nejprodávanější noviny, tak jedna moje část chce brečet a ta druhá šahá po zapalovači.

Žít a nechat žít

Češi se neumí oblékat … bla bla bla … co je komu po tom, jak se oblékám? Je to jen moje věc a ostatní můžou na mě leda tak maximálně blbě čumět nebo protáčet panenky. Dokud nereprezentuju někoho jiného nebo nějakou organizaci, dělám si co chci. Mně je úplně jedno, jestli je někdo nastrojený, jako by šel na pohřeb nebo prostě jen vyrazil na nákup v pyžamu.

Fuj, to byl hejt. Ještě že mě to nechytá moc často.


Přidejte svůj komentář

 


Nepřehlédněte Cyklotermoska Elite Deboyo

Cyklotermoska Elite Deboyo

Když jsem poprvé slyšel o „cyklotermosce“, ohrnoval jsem obočí a tvářil se škaredě. Když jsem ale v průběhu čtyřhodinové vyjížďky popíjel vodu i s kusy ledu, rozhodl jsem se k té podivné ideje vrátit. Už v průběhu chladného podzimu jsem si vyzkoušel, že když do sebe kopnu horký čaj, povzbudí mě to fyzicky i psychicky.

Zobrazit →

Čelovka Petzl Reactik+

Čelovka Petzl Reactik+

Recenze výkonné čelovky Petzl Reactik+. Ta nabízí velké množství režimů a funkcí a dokonce se díky integrovanému bluetooth považuje za chytrou. A jak je něco chytré, nemůžu si to nechat ujít.,,

Zobrazit →


Sledujte mě

Odebírejte nové články

Sledujte mě
Nenechte si ujít nové články

Instagram